Kancelaria

> Kancelaria

Adwokat Bartłomiej Gawron jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, wpisanym na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Adwokat Bartłomiej Gawron od czerwca 2021 r. pełni funkcję Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego Adwokatury Polskiej.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobył współpracując już od okresu studiów z renomowanymi adwokatami w szczególności w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej.

W spektrum zainteresowań mecenasa Bartłomieja Gawrona znajduje się szeroki zakres zagadnień obejmujący zarówno pomoc prawną osobom fizycznym, jak i kompleksową obsługę osób prawnych.

Prywatnie  jest zwolennikiem zdrowego tryby życia w myśl powiedzenia w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego  w wolnym czasie uprawia sport tj. piłkę nożną oraz jazdę na rowerze.

Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Wyróżnia nas efektywność przy realizacji powierzonych nam spraw, gdzie za główny cel naszej pracy stawiamy sobie zadowolenie naszych Klientów, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, opracowując rozwiązania prawne mające na celu zapewnienie pełnej ochrony interesów naszych Klientów.

Dogłębnie analizujemy problem i rzetelnie informujemy Klienta o stanie sprawy, jak również dla zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości usług współpracujemy z szeregiem biegłych i uznanych specjalistów z różnych dziedzin , których pomoc przy uzyskiwaniu orzeczeń korzystnych dla naszych Klientów jest nieoceniona.

Wykonując powierzone nam zlecenia zachowujemy zasady etyki, które stanowią dla nas fundamentalne wartości w codziennej pracy.

Obszarem działalności Kancelarii jest  Warszawa i okolice, jednakże Kancelaria świadczy pomoc prawną także na terenie całej Polski.

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom naszych Klientów, terminy i czas spotkań ustalamy indywidualnie, również poza godzinami pracy biura.

Założycielem Kancelarii jest adwokat Bartłomiej Gawron.